Prosinec 2015

ženy, které mě inspirují

30. prosince 2015 v 0:38 mé myšlenky
ženy mají držet spolu a nežárlit na sebe - jen se obohacovat. dneska bych vám chtěla prozradit pár žen (dívek), které jsou něčím unikátní, krásné nebo talentované. pokud vás některá z nich zaujme rozhodně je na sebe nechte působit protože vám to jen prospěje. žádná totiž není zkažená a určitě vám něco dá. pokud vás zaujmou, ráda pro vás připravím seznam v dalším článku rozšířenější.

moje babička - je šíleně skvělá. má šmrnc, je chytrá, aktivní a vždycky mi pomůže. nikde se netajím tím, že bych chtěla být a vypadat, jako ona. je to jeden z mých největších vzorů.
anička švarcová - neuvěřitelná blogerka se skvělým stylem a pozitivním pohledem na svět. mohu podotknout i to, že její blog a to, že jsem jí poznala mi změnilo život.
emma watson - její role hermiony mi otevřelo oči, že je strašně důležité studovat a o věci se zajímat. být klidně i praštěná šprtka. emma je krásná a velmi chytrá. moc se mi líbí, že bojuje za ženská práva. její nynější krátké vlasy chci.
mannia - rap neposlouchám, ale ona má šíleně skvělé texty, které mě zkrátka baví. teď moc nevím, jestli skončila, nebo ne, ale na jejím facebooku jsem četla, že plánuje klip - moc se těším. stojí za poslech!
lucie zelená - její fotografickou tvorbu sleduji na facebooku a moc mě baví ten cit pro detail a ten výsledek. je talentovaná a má svůj vlastní styl. kdybych se měla nechat od někoho vyfotografovat, tak volím jí.


a jaké ženy inspirují vás?